![](https://www.tuciad.org.tr/wp-content/uploads/tuciad.png)
Üyemiz, Sn.Emir Arslanbay’ın derneğimize olan candan ilgisi ve başarılı çalışmalarından dolayı, kendilerini ödüllendirmek üzere Yönetim Kurulu Kararıyla,derneğimizin ”Sosyal ve Halkla ilişkiler Temsilcisi” olarak görevlendirilmiş bulunmaktayız.
Keyfiyeti gereği için, Sn.Emir Arslanbay’ a ve bilgi için de siz tüm üyelerimize ve gönüllü dostlarımıza önemle duyurur, İyi bir Bayram ve Yaz dönemi geçirmenizi dileriz